U sklopu projekta „Suzbijanje siromaštva i promicanje socijalne uključenosti kroz zapošljavanje ciljne skupine žena u lokalnoj zajednici na području Općine Čeminac“, kodni broj UP.02.1.1.05.0344,Dobrovoljno vatrogasno društvo Općine Čeminac provelo je nabavku bicikala kako bi zaposlene žene lakše obavljale posao.

Nabavkom petnaest bicikala za zaposlenice osigurala se bolja  mobilnost i olakšalo se putovanje od korisnika do korisnika. Bicikli su nabavljeni od poduzeća Jakovčević d.o.o., te su u sklopu dana Dana Općine Čeminac 27. svibnja 2020. godine službeno podijeljeni zaposlenicama. Uz Ivanu Viljevac, predsjednicu DVD-a Općine Čeminac i članove projektnog tima, na podjeli bicikala prisustvovao je i dr. Zlatko Pinjuh, načelnik općine.