REDOVNI RADNI SASTANCI ZAPOSLENIH ŽENA S KOORDINATORICOM PROJEKTA

U sklopu projekta „Suzbijanje siromaštva i promicanje socijalne uključenosti kroz zapošljavanje ciljne skupine žena u lokalnoj zajednici na području Općine Čeminac“, kodni broj UP.02.1.1.05.0344 na mjesečnoj razini provode se redovni Radni sastanci zaposlenih žena s Koordinatoricom projekta. U izvještajnom razdoblju od 19. svibnja 2021. do 19. kolovoza 2021. godine redovni sastanci po mjestima rada zaposlenih žena održali su se 02. lipnja 2021., 05. srpnja 2021. i 04. kolovoza 2021. godine. Na sastancima se nastoji održavati redovita komunikacija Koordinatorice projekta sa zaposlenicama. Komunikacija je vezana za zbivanja na terenu prilikom rada zaposlenica kod korisnika, preuzimanju, kontroliranju i potpisivanju mjesečne papirologije projekta te, eventualno, rješavanju tekućih problema.